"Kingitud elu" tööd korraldab igapäevaselt fondi palgaline tegevjuht Katrin Kuusemäe, kes tegutseb koostöös sihtasutuse asutaja ja juhatuse liikme Toivo Tänavsuuga.

Toetuste üle otsustab fondi nõukogu. Annetuste kogumisel on suureks abiks vabatahtlikud väga erinevatelt elualadelt. Vabatahtlik abi on teretulnud, soovist panustada fondi töösse energiat ja aega kirjutage info@kingitudelu.ee

Katrin Kuusemäe
2017.aasta märtsis "Kingitud elu" juhtima asunud Katrin Kuusemäe on sündinud Kohtla-Järvel, käinud koolis Jõhvis ning elanud Rakveres. Ta on juhtinud pikalt Sihtasutust Vähi Sõeluuringud, mis ennetas vähi teket läbi sõeluuringute ning korraldanud Reformierakonna administratiivtööd Ida-Virumaal ja Lääne-Virumaal.

Kuusemäel on magistrikraad tervishoiu alal Tartu Ülikoolist ning praegu õpib ta doktorantuuris tervishoiu korraldust. 

„Olen fondi tegevusele kaasa elanud selle tegutsemise algusest peale. Eesti vajas sellist suurepärast algatust juba ammu. Mind ajendas fondi tegevjuhiks kandideerima peamiselt võimalus reaalselt abivajajaid aidata ning meie ühiskonna jaoks midagi ära teha. Minu eesmärk on kindlustada, et ükski Eesti vähihaige ei jääks hädavajaliku abita. Loodetavasti saan läbi fondi tegevuse kujundada ka Eesti tervishoiupoliitikat," ütleb Katrin.


2014.aastal juhtis fondi igapäevatööd
Kersti Ringmets
Kersti Ringmets, kes on praegu pikemal lapsehoolduspuhkusel.

Kersti on eelnevalt töötanud avalikus sektoris siseaudiitorina.

"Heategevusvaldkond on Eestis arenev ja pakub seetõttu mulle tõsist väljakutset. Eesti inimesed tahavad annetada ja neid, kes on raskes olukorras, aidata. Kuid neile on vaja selleks luua lihtne ja mugav võimalus, mis ongi vähiravifondi peamine ülesanne – viia abivajajad ja abiandjad omavahel kokku. Lisaks konkreetsetele inimestele suunatud konkreetsele abile näen ma fondi ülesannetena ka heategevuse propageerimist ja vähialast teavitustööd Eesti ühiskonnas. Heategevus ja annetamine õilistavad inimesi, muudavad meid kõiki täna natukene paremaks kui olime eile," ütleb Kersti.


Toivo Tänavsuu
Fondi asutaja ja juhatuse liige Toivo Tänavsuu aitab tegevjuhti tema töös ning tegutseb vabatahtlikuna.

Ta töötab alates 2002.aastast ajakirjanikuna - varem Eesti Päevalehes, praegu Eesti Ekspressis. Ta on Oleviste koguduse liige.

"Minu ema Hille võitles üle seitsme aasta vähiga. Halva tervise juures sai ta lisa eluaasta tänu sellele, et manustas hirmkallist 5400 eurost vähiravimit. Selle rahastamist ei pidanud haigekassa kulutõhusaks, kuid õnneks leidus hea südamega toetajaid, ema sai lisa elupäevi ning nägi järjekordse lapselapse sündi. Loodud fond on selle imelise loo loomulik jätk.

Ema võitlus on küll tänaseks lõppenud, kuid sarnast võitlust peavad Eestis veel kümned ja sajad inimesed. Tahame koondada soojad südamed kinkimaks vähihaigusega võitlejatele hindamatut - lootust ja elu," ütleb Toivo.